page_banner

продуктів

  • 10G XENPAK Duplex/CWDM/DWDM

    10G XENPAK дуплекс / CWDM / DWDM

    Номер в упаковці Швидкість передачі даних Відстань Довжина хвилі Джерело Вихідна потужність Чутливість Температура TM-RDD8x-323E XENPAK 10Gb / s 300m 850nm VCSEL Dual LC -7 ~ -1dBm ≦ -11dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDAx-143E XENPAK 10Gb / s 10km 1310nm DFB Подвійний LC -6 ~ + 0,5 дБм ≦ -12,6 дБм 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-443E XENPAK 10 Гбіт / с 40 км 1550 нм EML Подвійний LC -1 ~ + 4 дБм ≦ -16,0 дБм 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-843E XENPAK 10 Гбіт / с 80 км 1550 нм EML + APD Dual LC 0 ~ + 4 дБм ≦ -23 дБм 0 ~ 70 ℃ TM-RDDxx-443E XENPAK 10 Гбіт / с 40 км 1470 ~ 1610 нм CWDM EML Dual ...