page_banner

продуктів

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + SR 850 нм 300 м DDM VCSEL LC оптичний трансивер

    SFP + SR 10 Гбіт / с призначені для використання в 10-гігабітних лініях Ethernet через багатомодовий волоконний кабель. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW та 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

    Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с призначені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 10 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + LR 1310 нм 20 км DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

    Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с розроблені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 20 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

    Трансмітери SFP +, що підключаються 10 Гбіт / с, - це вдосконалені приєднувачі SFP + малого фактора, призначені для використання в 10-гігабітних багатошвидкісних лініях зв'язку до 40 км одномодового волокна G.652. Вони відповідають вимогам SFF-8431 1, SFF-8432 2 та 10GBASE-ER / EW; підтримка волоконного каналу 4x, 8x та 10x, а також варіант CPRI від 2 до 8, понад 40 км посилань.
    Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + 1550 нм 40 км DDM EML LC Дуплексний оптичний приймач

    Трансмітери SFP +, що підключаються 10 Гбіт / с, - це вдосконалені приєднувачі SFP + малого фактора, призначені для використання в 10-гігабітних багатошвидкісних лініях зв'язку до 40 км одномодового волокна G.652. Вони відповідають вимогам SFF-8431 1, SFF-8432 2 та 10GBASE-ER / EW; підтримка волоконного каналу 4x, 8x та 10x, а також варіант CPRI від 2 до 8, понад 40 км посилань.
    Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + ZR 1550 нм 80 км DDM EML LC Дуплексний оптичний приймач

    Знімні трансивери SFP + ZR потужністю 10 Гбіт / с - це вдосконалені з’єднувальні трансивери SFP + малого формату, призначені для використання в 10GBASE-ZR / ZW до 80 км одномодового волокна G.652. Вони сумісні з SFF-8472 та SFP + MSA, SFF-8431 та SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR частина 15, клас B та Telcordia GR-468-CORE.
    Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.