page_banner

продуктів

40 Гбіт / с QSFP + CWDM 40 км DDM Duplex LC оптичний трансивер

Короткий опис:

Трансивер QSFP + 40 Гбіт / с 40 км - це модуль трансивера, призначений для додатків оптичного зв'язку в 40 км. Дизайн відповідає 40GBASE-ER4 стандарту IEEE P802.3ba та Угоді про багато джерел QSFP (MSA).


Деталь продукту

Опис продукту

Модуль перетворює 4 вхідні канали (ch) електричних даних 10 Гбіт / с у 4 CWDM оптичні сигнали та мультиплексує їх в один канал для оптичної передачі 40 Гбіт / с. Навпаки, на стороні приймача модуль оптично демультиплексує вхід 40 Гбіт / с на 4 канали CWDM-каналів і перетворює їх на вихідні електричні дані з 4 каналів.

Центральними довжинами хвиль 4 каналів CWDM є 1271 нм, 1291 нм, 1311 нм і 1331 нм як члени сітки довжин хвиль CWDM, визначеної в МСЕ-Т G694.2. Він містить дуплексний LC-роз'єм для оптичного інтерфейсу та 38-контактний роз'єм для електричного інтерфейсу. Щоб мінімізувати оптичну дисперсію в системі далеких магістралей, в цьому модулі слід застосовувати одномодовий волокно (SMF).

Характеристика продукту

Підтримує сукупну швидкість передачі даних 41,2 Гбіт / с 

Неохолоджуваний передавач CWDM 4x10,3 Гбіт / с

Високочутливий приймач PIN-TIA

До 40 км на SMF

Дуплексні LC посудини

Гарячий підключається форм-фактор QSFP +                  

Розсіювана потужність <3,5 Вт

Суцільнометалевий корпус для чудових електромагнітних характеристик

Відповідає RoHS6 (без свинцю)

Температура робочого корпусу:

Комерційний: від 0 ° C до + 70 ° C

Застосування

40GBASE-ER4

Взаємозв'язки InfiniBand QDR та DDR

З’єднання 40G Telecom

Специфікація продукту

Параметр

Дані

Параметр

Дані

Форм-фактор

QSFP +

Довжина хвилі

CWDM

Максимальна швидкість передачі даних

41.2

Максимальна відстань передачі

40 км @ SMF

З'єднувач

Дуплекс LC

ЗМІ

SMF

Тип передавача

CWDM

Тип приймача

APD

Діагностика

Підтримується DDM

Температурний діапазон

Від 0 до 70 ° C (32 до 158 ° F)

Потужність передачі

-2,7 ~ 5 дБм

Чутливість приймача

<-11.5dBm

<-11,5 дБм

Споживання енергії

3,5 Вт

Коефіцієнт вимирання

3,5 дБ

1

Тест якості

2

Тестування якості сигналів TX / RX

3

Тестування курсу

4

Тестування оптичного спектра

5

Тестування чутливості

6

Перевірка надійності та стійкості

Тестування торцевої поверхні

xinfu

Сертифікат якості

safd (2)

Сертифікат CE

safd (3)

Звіт про ЕМС

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40 Гбіт / с QSFP + 1310 нм 2-кілометровий оптичний приймач DDM Duplex LC