page_banner

продуктів

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC оптичний трансивер

    Трансивери SFP28 - це високопродуктивні, економічно вигідні модулі, що підтримують швидкість передачі даних 25 Гбіт / с та максимальну довжину каналу на SMF 10 км. Він розроблений для Ethernet 25GBASE-LR та односмугового 100GE LR4 25,78125 Гбіт / с. Вони відповідають вимогам SFF-8402 та SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 та IEEE 802.3 від 25GBASE-LR, FCC 47 CFR, частина 15, клас B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Гбіт / с SFP28 CWDM 40 км DDM EML Duplex LC оптичний трансивер

    Приймачі SFP28 призначені для використання в Ethernet-лініях зі швидкістю передачі даних до 25,78 Гбіт / с і довжиною лінії зв'язку 40 км. Вони сумісні з SFF-8472 та сумісні з SFF-8432 та відповідними частинами SFF-8431. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Гбіт / с SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML Duplex LC оптичний приймач

    Модуль LAN-WDM SFP28, сумісний з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472. Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Гбіт / с SFP28 LAN-WDM 40 км DDM EML Duplex LC оптичний приймач

    Модуль LAN-WDM SFP28, сумісний з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472. Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25 Гбіт / с SFP28 SR 850 нм 100 м DDM VCSEL LC оптичний трансивер

    Приймач SFP28 - це дуже компактний модуль оптичного приймача, який перетворює послідовні електричні дані PECL або CML 25 Гбіт / с у послідовні оптичні дані, що відповідають стандарту 25GBASE-SR. Він призначений для високошвидкісних мереж зберігання даних, перехресного з'єднання кластера комп'ютерів, користувальницьких високошвидкісних каналів передачі даних та з'єднання Inter Rack. Вони відповідають стандартам SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25 Гбіт / с SFP28 BIDI 1270 нм / 1330 нм 10 км

    Приймачі SFP28 призначені для використання в Ethernet-лініях зі швидкістю передачі даних до 25,78 Гбіт / с і довжиною лінії зв'язку до 10 км. Вони сумісні з SFF-8472 та сумісні з SFF-8432 та відповідними частинами SFF-8431. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Гбіт / с SFP28 CWDM 10 км DDM EML Duplex LC оптичний трансивер

    Приймачі SFP28 призначені для використання в Ethernet-лініях зі швидкістю передачі даних до 25,78 Гбіт / с і довжиною лінії зв'язку 10 км. Вони сумісні з SFF-8472 та сумісні з SFF-8432 та відповідними частинами SFF-8431. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.