page_banner

продуктів

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC оптичний приймач

Короткий опис:

CFP4 зі швидкістю 100 Гбіт / с розроблений для Ethernet 100GBASE-SR4. Вони відповідають стандартам CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 та CAUI-4 та OIF CEI-28G-VSR .. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.


Деталь продукту

Опис продукту

Приймачі SFP - це високопродуктивні та економічно вигідні модулі. Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідну послідовну шину, зазначену в SFF-8472. Приймач використовує PIN-приймач, а передавач використовує 1310 нм FP-лазер і 1550 нм FP-лазер, щоб забезпечити застосування 100Base-LX Ethernet на 20 км.

Характеристика продукту

До 155 Мбіт / с

Гаряче підключається

Один роз'єм LC

До 20 км на SMF 9 / 125мкм

Вбудований WDM

Одномісний блок живлення + 3,3 В

Інтерфейс моніторингу відповідає SFF-8472

Діапазон робочих температур: -40 ° C до 85 ° C / -5 ° C до 85 ° C / -0 ° C до 70 ° C

Відповідає RoHS і не містить свинцю

Застосування

Швидкий Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

Додаток WDM

Специфікація продукту

Параметр Дані Параметр Дані
Форм-фактор SFP Довжина хвилі 1310 нм / 1550 нм
Максимальна швидкість передачі даних 100 Мб / с Максимальна відстань передачі 20 км
З'єднувач Симплекс LC Коефіцієнт вимирання 9 дБ
Тип передавача FP Тип приймача ПІНТІЯ
Діагностика Підтримується DDM Температурний діапазон Від 0 до 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Потужність передачі -13 ~ -7дБм Чутливість приймача <-34dBm

<-34дБм

1

Тест якості

2

Тестування якості сигналів TX / RX

3

Тестування курсу

4

Тестування оптичного спектра

5

Тестування чутливості

6

Перевірка надійності та стійкості

Тестування торцевої поверхні

xinfu

Сертифікат якості

safd (2)

Сертифікат CE

safd (3)

Звіт про ЕМС

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40 Гбіт / с QSFP + CWDM 40 км DDM Duplex LC оптичний трансивер