page_banner

продуктів

10 Гбіт / с SFP + LR 1310 нм 20 км DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

Короткий опис:

Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с розроблені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 20 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.


Деталь продукту

Опис продукту

Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с розроблені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 20 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.

Характеристика продукту

Одномодова передача волокна
Пакет SFP із декількома джерелами з LC роз'ємом
До 10 Гбіт / с
Можливість гарячого підключення
Одномісний блок живлення + 3,3 В
Відповідає вимогам IEEE802.3Z
Відповідає Bellcore TA-NWT-000983
Захист очей, призначений для лазерного класу 1, відповідає IEC60825-1

Застосування

Гігабітний Ethernet
Волоконний канал
Додаток WDM

Специфікація продукту

Параметр Дані Параметр Дані
Форм-фактор SFP + Довжина хвилі 1310 нм
Максимальна швидкість передачі даних 10 Гбіт / с Максимальна відстань передачі 20 км
З'єднувач Дуплекс LC ЗМІ SMF
Тип передавача 1310 нм DFB Тип приймача ПІНТІЯ
Діагностика Підтримується DDM Температурний діапазон Від 0 до 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Потужність кожної смуги -4 ~ + 2 дБм Чутливість приймача <-14dBm
<-14 дБм Споживання енергії 3,5 Вт Коефіцієнт вимирання

4 дБ

1

Тест якості

2

Тестування якості сигналів TX / RX

3

Тестування курсу

4

Тестування оптичного спектра

5

Тестування чутливості

6

Перевірка надійності та стійкості

Тестування торцевої поверхні

xinfu

Сертифікат якості

safd (2)

Сертифікат CE

safd (3)

Звіт про ЕМС

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач