page_banner

продуктів

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    Оптичні трансивери 10G XFP дуплексні / CWDM / DWDM / BIDI

    Оптичний модуль серії 10G XFP включає Duplex / CWDM / DWDM / BIDI, який підтримує різні відстані передачі в діапазоні від 300 до 80 км Вони відповідають 10-гігабітному Ethernet, SONET OC-192 / SDH STM-64 та 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L. Основним полем застосування є мережа CWDM / мережа DWDM / передача SDH / SONET / FC та інші середовища.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC оптичний приймач

    SFP + BIDI 10 Гбіт / с призначені для використання в Ethernet-лініях 10GBASE-BX. Вони відповідають вимогам SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 та SFP + MSA, FCC 47 CFR, частина 15, клас B, та Telcordia GR-468-CORE. Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + 1270 нм / 1330 нм 20 км оптичний приймач DDM DFB LC

    Двонаправлені трансивери 10 Гбіт / с (SFP +) TM-4DDDG / GD-243E відповідають чинній специфікації SFP + Multi-Source Agreement (MSA). Вони відповідають 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH та 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L.
    Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + 1270 нм / 1330 нм 40 км оптичний приймач DDM DFB LC

    SFP + BIDI 10 Гбіт / с призначені для використання в Ethernet-лініях 10GBASE-BX. Вони відповідають вимогам SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 та SFP + MSA, FCC 47 CFR, частина 15, клас B, та Telcordia GR-468-CORE. Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC оптичний трансивер

    SFP + BIDI 10 Гбіт / с призначені для використання в Ethernet-лініях зв'язку 10GBASE, волоконному каналі та додатку WDM. Вони відповідають вимогам SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 та SFP + MSA, FCC 47 CFR, частина 15, клас B, та Telcordia GR-468-CORE. Оптичний трансивер відповідає вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптичний трансивер

    Оптичний приймач-передавач серії SFP + CWDM 10 Гбіт / с призначений для волоконно-комунікаційних програм, таких як 10G Ethernet, який повністю відповідає специфікаціям SFP + MSA SFF-8431.
    Цей модуль призначений для одномодового волокна і працює на номінальній довжині хвилі CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптичний трансивер

    Оптичний приймач-передавач серії SFP + CWDM 10 Гбіт / с призначений для волоконно-комунікаційних програм, таких як 10G Ethernet, який повністю відповідає специфікаціям SFP + MSA SFF-8431.
    Цей модуль призначений для одномодового волокна і працює на номінальній довжині хвилі CWDM.
    Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + CWDM 1470 нм ~ 1610 нм 40 км оптичний трансивер DDM DFB LC

    Оптичний приймач-передавач серії SFP + CWDM 10 Гбіт / с призначений для волоконно-комунікаційних програм, таких як 10G Ethernet, який повністю відповідає специфікаціям SFP + MSA SFF-8431.
    Цей модуль призначений для одномодового волокна і працює на номінальній довжині хвилі CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + CWDM 1470 нм ~ 1610 нм 80 км оптичний трансивер DDM DFB LC

    Оптичний приймач-передавач серії SFP + CWDM 10 Гбіт / с призначений для волоконно-комунікаційних програм, таких як 10G Ethernet, який повністю відповідає специфікаціям SFP + MSA SFF-8431.
    Цей модуль призначений для одномодового волокна і працює на номінальній довжині хвилі CWDM.
    Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + SR 850 нм 300 м DDM VCSEL LC оптичний трансивер

    SFP + SR 10 Гбіт / с призначені для використання в 10-гігабітних лініях Ethernet через багатомодовий волоконний кабель. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW та 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

    Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с призначені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 10 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10 Гбіт / с SFP + LR 1310 нм 20 км DDM DFB LC Дуплексний оптичний приймач

    Підсилювані трансивери SFP + малого форм-фактора 10 Гбіт / с розроблені для використання в 10-гігабітних мережах Ethernet на відстані до 20 км по одномодовому волокну. Вони сумісні з SFF-8431, SFF-8432 та IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, а також 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс. Оптичні приймачі відповідають вимогам RoHS.
12 Далі> >> Сторінка 1/2