100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

наші проекти

Передова міжнародна технологія виробництва та висока якість

про нас
_W2A2318

Заснована в 2014 році, Topticom розшифровується як Top Optic Communication, і це наше бачення, яке керувало нами і надихало нас від заснування. Після швидкого зростання понад 5 років ми допомогли побудувати швидку та безпечну мережу по всьому світу, забезпечивши високоякісний та надійний трансивер.
Ми пропонуємо різноманітні сумісні трансивери, сумісні з OEM, такі як 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT тощо. Ми зосереджуємось на технологічних розробках і стежимо за ними, щоб ми могли запропонувати вам найсучасніші продукти, які допоможуть вам пришвидшити свою частку ринку за допомогою стратегічних продуктів.

дивитись більше